Hijyen

Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri misyonunun temel unsurlarında biri olan HİJYEN ve SAĞLIK kalite düşüncesinin prensipleri doğrultusunda, gıda güvenliğini ürün ve hizmetimizin her alanına kusursuz uygulanmaktadır. Tanberk Tabldot Yemek Hizmetleri, ulusal ve uluslararası standartların yasal mevzuatları ölçüsünde gerekli bütün sertifikaları almıştır. 
Yemek üretiminde ve servis aşamalarında çalışan personelimiz hijyenik eldiveni, bonesi, maskesi ve özel dizayn edilmiş elbiseleriyle görev yapmaktadır.

Bone, Maske, Eldiven ve Kolluk Kullanımı Vazgeçilmez Prensibimizdir.

Mutfak ve serviste kullandığımız yemek üretim teçhizatları (tencere, tava, servis kapları) paslanmaz çelik olup, sunumda gastronum kaplar ve thermobox sistemi uygulanmaktadır. Kahvaltı servisimiz, köpüklü tabaklarda streç film ile ambalajlanıp tüketime sunulmaktadır.


Gıdalarda bulaşabilecek herhangi bir riske karşın her gün üretilen yemeklerden alınan numuneler 72 saat steril kaplarda soğuk hava depomuzda muhafaza edilmektedir.


Denizli Hal'inden günlük olarak Gıda Teknikerlerimiz tarafından özenle seçilerek alınan sebze ve meyveler titizlikle ayıklanır. Ayıklama işleminden sonra uygun şartlarda yıkama havuzlarına alınarak bekletilir. Klorlama için uygun olan ürünler klorlanır.

Ayıklanıp yıkanan ürünler sebzeler için özel tasarlanmış tezgahlarda uygun şartlarda işlenir. Siz değerli müşterilerimizin tabağına ulaşır.


Üretimin her etabında yer alan tüm ekibimiz, 3 aylık ve 1 yıllık genel muayeneden geçerken, firma hekimimiz tarafından da haftalık olarak muayene olmaktadır.

yükleniyor..